Serwis amarad www.amarad.pl
Amarad to świat RPG w którym naprawdę wszystko jest możliwe.
Zapraszamy Do gry.

Strona główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytania odnośnie tworzenia postaci/gry...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.amarad.pl Strona Główna » Sprawy najważniejsze... » Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaSter
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Posiadane przez gracza postacie:

Grundhor lvl 17
Crodly lvl 28
Meridion lvl 29

PostWysłany: Sobota 15 Kwiecień 2006 12:22    Temat postu: Pytania odnośnie tworzenia postaci/gry... Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Pytajcie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Gawin
Dark
Wanderer

<b>Dark<br/>Wanderer</b>

Gradhor lvl 3
Gawin lvl 9
Coddy lvl 11

PostWysłany: Sobota 06 Maj 2006 10:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Tak. MaSter chyba umieścił to w regulaminie, natomiast jeśli nie zaraz naprawie ten błąd.

Powrót do góry
MaSter
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Grundhor lvl 17
Crodly lvl 28
Meridion lvl 29

PostWysłany: Sobota 06 Maj 2006 15:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Odpowiadam.

Jest wiele opcji. PO pierwsze trzeba to zgłosić a nie zniknąć. Każdy z nas ma jakąś pracę/studia więc ja to rozumiem. Sam czasem nie mam czasu.

Można
1) Polegać na MG który (znając charakter i powiedzmy po części sposób bycia postaci.) Przejmie postać
2) Można napisać co postać ma zamiar w najbliższej przyszłości zrobić np co planuje na daną scenę i tak samo oddać pod władanie do MG.
3) można czasowo wykluczyć postać z gry. Uzgodnić to z MG w jaki sposób. NP na dwa tygodnie wysłać ją do pracy w karczmie. (i jeszcze kasa za to będzie.)

Powrót do góry
Yhrr
Podróżnik
Podróżnik

:

PostWysłany: Środa 28 Czerwiec 2006 13:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Zasadą jest że pisze się posta min. raz na dwa dni.Co w sytuacji gdy nie możesz go pisać , ponieważ decyzja co trzeba zrobić jest uzależniona od postaci niepiszącej od np: 3 dni?Postać taka de facto blokuje możliwość napisania posta i w efekcie cała drużyna ma te umowne 3 dni w plecy.Czy pisać wtedy posta "Gracz X pali papierosa/drapie sie po glowie/idzie się wysikać"?Takie posty jakby nie było pisane są na siłę.Tak więc pisać jakieś w sumie niepotrzebne rzeczy co wydaje mi się bez sensu czy czekać?Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Gawin
Dark
Wanderer

<b>Dark<br/>Wanderer</b>

Gradhor lvl 3
Gawin lvl 9
Coddy lvl 11

PostWysłany: Czwartek 29 Czerwiec 2006 8:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

No cóż MaStera nie ma więc ja postaram się odpowiedzieć. Jeśli ktoś nie pisze co ustalony okres czasu i wstrzymuje wyraźnie grę, a nie zgłosił tego wcześniej to łamie regulamin. MaSter w tematach gdzie prowadzi grę rozwiązuje to w odpowiedni sposób. Jak na razie 2 osoby po prostu zniknęły. Tak więc jeśli ktoś nie pisze to MaSter czytaj MG się tym zajmie. Natomiast pozostali gracze niech kontynuują grę w taki sposób jak to wynika z opisu MG. Takie jest moje zdanie. Zbyt wiele nie wyjaśniłem pewnie. Więcej powie MaSter jak modem naprawi Twisted Evil Twisted Evil .

Powrót do góry
MaSter
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Grundhor lvl 17
Crodly lvl 28
Meridion lvl 29

PostWysłany: Czwartek 29 Czerwiec 2006 15:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Niestety nie szybko załatwię sprawę z modemem Sad Ja staram sie nawiązać kontakt z tymi co nie piszą i jak mi sie nie udaje to przejmuje postać. Ale niektórzy mi mówią że już będą grali a nadal nie grają.

Co do gry. Dużo osób wyjeżdża jak już pisałem. Ja znowuż mam zepsuty modem. Myślę że główna kampania gdy zostanie wstrzymana na część wakacji od dzisiaj.

Dlatego ogłaszam co następuje. Gra zostaje wstrzymana ale zostanie założona gra retrospekcja. Smile W niej Gawin będzie odprowadzał w luźny sposób graczy po mieście. Będzie można połazić i pozwiedzać. W założeniu będzie to cofnięte w czasie dlatego nie będzie naliczany exp. To ma być luźna gra tak żeby sie nie nudzić. Pod koniec wakacji wznowimy kampanie. Zgłaszać się do Gawina kto chce pograć w Retrospekcji Smile

No i oczywiście dojdzie wiele nowych możliwości rozwoju postaci i gry (np własny sklep, wydawanie expa, sklepy itp)

Powrót do góry
Rapsodia
Złotowłosa Pani
Złotowłosa Pani

Rapsodia lvl 3

PostWysłany: Piątek 01 Wrzesień 2006 14:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

No dobra, a co z moim ekłipmentem? Wszystko od nowa, czy to chwilowa usterka? : D

Powrót do góry
Rapsodia
Złotowłosa Pani
Złotowłosa Pani

Rapsodia lvl 3

PostWysłany: Piątek 01 Wrzesień 2006 14:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Wycofuje pytanie

Powrót do góry
Rapsodia
Złotowłosa Pani
Złotowłosa Pani

Rapsodia lvl 3

PostWysłany: Poniedziałek 04 Wrzesień 2006 20:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Dobra to kiedy zaczynamy : P

Powrót do góry
Gawin
Dark
Wanderer

<b>Dark<br/>Wanderer</b>

Gradhor lvl 3
Gawin lvl 9
Coddy lvl 11

PostWysłany: Poniedziałek 04 Wrzesień 2006 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Ech to wszystko zależy od MaStera Sad a on nadal ma kłopoty z netem Sad

Powrót do góry
Rapsodia
Złotowłosa Pani
Złotowłosa Pani

Rapsodia lvl 3

PostWysłany: Wtorek 05 Wrzesień 2006 17:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Ech, ten to zawsze ma jakieś ale:P

Powrót do góry
Arleina
Początkujacy Podróżnik
Początkujacy Podróżnik

:

PostWysłany: Poniedziałek 01 Styczeń 2007 19:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Hmm....tak jakoś przypadkiem zajrzałam. O ile mnie ktoś pamięta...Może jakoś zacznę tu od nowa...o ile jest taka możliwość...

Powrót do góry
MaSter
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Grundhor lvl 17
Crodly lvl 28
Meridion lvl 29

PostWysłany: Wtorek 02 Styczeń 2007 14:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Mżliwość jest.
Twoja postać nadal istnieje w bazie. Smile

Powrót do góry
Arleina
Początkujacy Podróżnik
Początkujacy Podróżnik

:

PostWysłany: Czwartek 04 Styczeń 2007 18:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Więc jeśli nikt nie widzi przeciwwskazań, aby mnie przyjmować... ;>

Powrót do góry
Gawin
Dark
Wanderer

<b>Dark<br/>Wanderer</b>

Gradhor lvl 3
Gawin lvl 9
Coddy lvl 11

PostWysłany: Czwartek 04 Styczeń 2007 19:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Jeśli MaSter jeszcze nie Cie nie dodał do grupy to ja to zrobię jednakże już z nim musisz się skontaktować odnośnie samej gry.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.amarad.pl Strona Główna » Sprawy najważniejsze... » Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: