Serwis amarad www.amarad.pl
Amarad to świat RPG w którym naprawdę wszystko jest możliwe.
Zapraszamy Do gry.

Strona główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czemu nie mogę pisać postów po zarejestrowaniu się....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.amarad.pl Strona Główna » Sprawy najważniejsze... » Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gawin
Dark
Wanderer

<b>Dark<br/>Wanderer</b>

Posiadane przez gracza postacie:

Gradhor lvl 3
Gawin lvl 9
Coddy lvl 11

PostWysłany: Środa 19 Wrzesień 2007 17:18    Temat postu: Czemu nie mogę pisać postów po zarejestrowaniu się.... Zacytuj zaznaczoneOdpowiedz z cytatem

Czemu nie mogę pisać postów po zarejestrowaniu się i zalogowaniu?

Takie pytanie zapewne zadaje sobie większość z nowo przybyłych graczy. Natomiast odpowiedź jest następująca:

Było dużo problemów związanych z tym iż spam boty rejestrowały się na forum i pisały gdzie tylko się dało i co tylko się dało. Zostały więc wprowadzone ograniczenia dla tylko zarejestrowanych. I teraz aby móc pisać admin lub mg musi ręcznie przypisać użytkownika grupy, która posiada odpowiednie uprawnienia. Nie trwa to z reguły dłużej niż do następnego dnia. Musi być jednak spełniony jeden warunek konto musi być aktywowane przy pomocy linku wysłanego na podany w czasie rejestracji adres.

Jeśli taka aktywacja nie nastąpi to proszę pisać na PW do mnie lub do MaStera.

Pozdrawiam Gawin.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.amarad.pl Strona Główna » Sprawy najważniejsze... » Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: